fbpx
shop-icon
Stratasys logo

Drukarka 3D
Stratasys F770

Wielkoformatowa drukarka 3D.
372 100 cm³ przestrzeni roboczej

Otrzymaj ofertę
F770header

Drukarka 3D do druku modeli wielkogabarytowych lub serii produkcyjnych

F770 F770
 • Technologia druku:
  przemysłowy FDM
 • obszar roboczy
  1000 × 610 × 610 mm
 • wysokość warstw
  178 – 254 – 330 mikrometrów
Skontaktuj się ze specjalistą

Stratasys F770 to drukarka 3D o największym polu roboczym w osi X wśród przemysłowych drukarek 3D Stratasys oraz jedna z największych maszyn w technologii FDM na świecie. Drukarka 3D wykorzystuje wszystkie patenty technologiczne Stratasys m.in. takie jak szczelna, podgrzewana komora robocza, serwonapędy sterujące pracą ekstrudera oraz rozpuszczalny materiał podporowy. Zapewnia to przemysłową dokładność wymiarową oraz powtarzalność produkcji nawet w przypadku wielkoformatowych wydruków. Drukuj wielkie gabaryty do 1 m w osi X lub duże serie produkcyjne. Postaw na wydajność i niezawodność charakterystyczne dla drukarek 3D z serii Stratasys F123.

 • Duże możliwości w przystępnej cenie

  Drukarka 3D F770 to jedna z największych maszyn w technologii FDM. Przestrzeń robocza wynosi 372 100 cm3, przekątna pola roboczego to 117,1 cm. Drukarka 3D jest dostępna w znacznie niższej cenie niż dotychczasowe wielkoformatowe urządzenia Stratasys.

 • Sprawdzone rozwiązania technologiczne

  Seria Stratasys F123 to sprawdzone rozwiązanie do szybkiego prototypowania oraz do wytwarzania narzędzi i osprzętu. F770 wykorzystuje patenty technologiczne takie jak dwie głowice drukujące, podgrzewana komora robocza z cyrkulacją powietrza, serwonapędy oraz rozpuszczalny materiał podporowy.

 • 140 godzin bezobsługowego druku 3D

  Maszyna jest wyposażona w zasobniki materiału mogące pomieścić 3277,4 mm³ tworzywa. Wbudowana kamera oraz funkcja monitorowania procesu w programie GrabCAD Print umożliwia zdalną kontrolę pracy 24/7.

Dodatkowe zalety drukarki 3D Stratasys F770

 • Możliwość regulacji wysokości warstwy: 0,178 mm, 0,254 mm lub 0,330 mm – pozwala wybierać pomiędzy wysoką jakością a szybkością drukowania.
 • Dokładność wytwarzania w osi XY to: +/- 0.254 mm lub +/- 0.002 mm/mm w zależności, która wartość jest większa. Dokładność wytwarzania w osi Z to: +/- 0.200 mm lub +/- 0.002 mm/mm plus 1 wysokość warstwy
 • Urządzenie nie wymaga wykwalifikowanego operatora, a podczas pracy nie wydziela szkodliwych substancji ani oparów.
 • W pakiecie otrzymujemy oprogramowanie GrabCAD Print™ do optymalizacji modeli CAD do druku 3D oraz oprogramowanie Insight™, dzięki któremu możemy zarządzać produkcją i ustawiać niestandardowe cechy wydruków.
 • Drukarka 3D F770 jest kompatybilna z MTConnect, protokołem komunikacyjnym, zapewniającym łączność z innymi maszynami w fabryce.

Stratasys F770 - Prawdziwie wielkogabarytowa,
przemysłowa drukarka 3D

Poznaj korzyści wdrożenia
drukarki 3D Stratasys F770

Bezpłatny wydruk

Dobierz darmowy zestaw wydruków
próbnych lub zapytaj o wydruk
własnego modelu.

Zamów wydruk

Umów pokaz

Umów się na bezpłatny pokaz
drukarki 3D w Twojej firmie
lub w naszym showroomie.

Umów pokaz

Zapytaj o szczegóły

Masz pytania? Chcesz otrzymać
indywidualną ofertę? Porozmawiaj
ze specjalistą Stratasys

Skontaktuj się

Materiały do druku 3D obsługiwane przez Stratasys F770

table print

Jeden z najbardziej uniwersalnych i wytrzymałych materiałów termoplastycznych. Sprawdza się w podstawowych zastosowaniach takich jak prototypowanie czy symulowanie właściwości produktu końcowego. Wydruki z tego materiału cechują się dobrymi właściwościami mechanicznymi.

Dowiedz się więcej
table print

Tworzywo cechuje się zwiększoną odpornością na światło UV, dzięki czemu jest polecane do produkcji elementów do użytku zewnętrznego i komercyjnego. Materiał dostępny w różnych wersjach kolorystycznych. Sprawdza się w tworzeniu obudów, prototypów urządzeń oraz detali dla branży motoryzacyjnej.

Dowiedz się więcej
Rozpuszczalne podpory. Większa dokładność

Zastosowanie rozpuszczalnego materiału podporowego SR-30 pozwala uzyskać skomplikowane geometrie z wysoką dokładnością. Wygodne i automatyczne rozpuszczanie struktur podporowych oszczędza czas potrzebny na ręczne odcinanie supportu z wydruków.

Więcej >
sr-30

GrabCAD Print
Wgraj plik CAD i drukuj!

Łatwe w obsłudze i intuicyjne oprogramowanie pomaga przygotować model do idealnego wydruku 3D. Software został wyposażony w wiele domyślnych ustawień i powiadomień, które ułatwiają pracę. GrabCAD Print generuje szczegółowy podgląd modelu, widok stołu roboczego i podział na warstwy.

Dowiedz się więcej
ScreenStratasys

Specyfikacja techniczna drukarki 3D Stratasys F770

Pobierz specyfikację

Dowiedz się więcej na temat drukarek 3D Stratasys

Galeria wydruków

Polecane produkty tej marki

Przeczytaj koniecznie