fbpx

Akademia druku 3D

Zamów próbny wydruk
Odwiedź nas na FB
Zapraszamy na bloga

Webinary i szkolenia stacjonarne

Zapraszamy do zapoznania się z kalendarium szkoleń i webinariów z tematyki drukowania 3D, skanowania 3D i pokrewnych technologii. Szkolenia online oraz praktyczne warsztaty stacjonarne przygotowane przez naszych ekspertów to źródło merytorycznej wiedzy o druku 3D.

WEBINARIUM

Korony i mosty tymczasowe z drukarki 3D

Już możemy drukować tymczasowe korony i mosty na drukarkach 3D z nowej żywicy Temporary CB. Biokompatybilny materiał o klasie IIa powstał zgodnie z normami ISO dotyczącymi wyrobów medycznych i może być bezpiecznie używany w jamie ustnej pacjenta do 12 miesięcy. Żywica jest dostępna w 4 odcieniach VITA. Podczas tego webinarium dowiesz się, jak wydrukować korony i mosty z żywicy Temporary CB (druk 3D + obróbka) oraz jak szybo zwróci się inwestycja w drukarkę 3D.

08.10.2020 15:00 bezpłatne

Materiały Archiwalne

Materiały Archiwalne

WEBINARIUM

Premiera: wielkogabarytowa drukarka 3D Formlabs Form 3L

Premiera online drukarki 3D Formlabs Form 3L. Najnowsza drukarka 3D od Formlabs to urządzenie do wielkoformatowego druku 3D w precyzyjnej technologii Low Force Stereolithography™. Wielkoformatowy druk 3D otwiera zupełnie nowe możliwości w prototypowaniu funkcjonalnym oraz w drukowaniu serii produktów. Dowiedz się, jak wygląda praca z drukarką 3D Form 3L oraz jak wykorzystać potencjał druku w dużym formacie.

Zakończone

WEBINARIUM

Automatyczne skanowanie 3D i kontrola wymiarów

Zapraszamy na darmowe szkolenie online, w którym przedstawimy proces automatycznego skanowania 3D oraz kontroli wymiarów. Na webinarze pokażemy krok po kroku jak przebiega taki proces i na żywo zobaczysz ile trwa. Wykorzystamy do tego stacjonarny skaner 3D oraz kilka przykładowych obiektów do zeskanowania.

Zakończone

SZKOLENIE STACJONARNE

Warsztaty z cyfrowej stomatologii (w terminie targów KRAKDENT)

Zapraszamy na praktyczne warsztaty z obsługi drukarki 3D i skanera 3D w zastosowaniach stomatologicznych. Podczas szkolenia dowiesz się, jakie są technologie druku 3D, jak dobrać materiał do zastosowania oraz do czego wykorzystać skaner 3D w swoim gabinecie lub pracowni protetycznej.
Dostępne terminy szkoleń: 3 września, 4 września, 9 września, 17 września.

Zakończone

SZKOLENIE STACJONARNE

Warsztaty z obsługi drukarek 3D Formlabs Form 3 w technologii LFS

Darmowe warsztaty z obsługi drukarki 3D Formlabs Form 3. Dowiedz się, na czym polega drukowanie 3D w technologii Low Force Stereolithography™ (LFS). Poznaj tajniki poprawnego przygotowania modelu do druku i obsługi najnowszej drukarki 3D Form 3 wraz z postprocessingiem. Wiedza i umiejętności zdobyte podczas całodniowych warsztatów pozwalają bez problemów rozpocząć efektywne drukowanie z żywic fotopolimerowych w technologii LFS.

Zakończone

WEBINARIUM

PreForm. Co trzeba wiedzieć, aby wydrukować model na drukarce 3D Formlabs

Od dobrze przygotowanego modelu 3D zależy poprawność naszego wydruku. Podczas szkolenia online zaprezentujemy, jak poprawnie zoptymalizować model CAD do druku 3D w technologii SLA/LFS. W tym celu wykorzystamy oprogramowanie PreForm, w którym krok po kroku przygotujemy i uruchomimy wydruk na drukarce 3D Formlabs. Na webinarze opowiemy także, jak samodzielnie przygotować estymację RoI, czyli ile tak naprawdę zaoszczędzimy na druku 3D w porównaniu do tradycyjnych metod wytwórczych.

Zakończone

WEBINARIUM

Kompleksowe leczenie z drukiem 3D - lek. stom. Agnieszka Kulik i lek. stom. Kamil Szewczyk

Lek. stom. Agnieszka Kulik i lek. stom. Kamil Szewczyk, założyciele Exclusive Dental Studio, prowadzą wspólną praktykę kliniczną, laboratorium i akademię zajmującą się stomatologią cyfrową i drukiem 3D. Jako pionierzy stomatologii cyfrowej w Polsce i Europie stosują to podejście do leczenia złożonych przypadków rehabilitacyjnych łączących ortodoncję, implantologię i protetykę. Dołącz do wydarzenia, aby dowiedzieć się o ich drodze do przejścia w cyfrowy świat i o tym, jak wykorzystują technologię druku 3D Formlabs SLA i materiały w swojej praktyce oraz zobacz przypadki kliniczne, które leczyli za pomocą druku 3D.

Zakończone

WEBINARIUM

Druk 3D w praktyce. Przegląd technologii i zastosowań

Ile kosztuje drukowanie 3D? Na co zwracać uwagę przy wyborze technologii i materiałów? Ile można zaoszczędzić pieniędzy, dzięki drukarce 3D? Dowiedz się wszystkiego o najpopularniejszych technologiach przyrostowych. Poznaj standardowe materiały wykorzystywane do szybkiego prototypowania oraz zaawansowane filamenty i żywice do specjalistycznych zastosowań. Szkolenie online przybliża najważniejsze zagadnienia związane z drukiem 3D, dzięki którym łatwiej dobierzesz odpowiednią technologię i materiały do swoich potrzeb.

Zakończone

WEBINARIUM

Pokaz na żywo: Obsługa przemysłowej drukarki 3D Stratasys F370

Przemysłowe drukarki 3D są wyposażone w patenty, które zapewniają wysoką jakość druku, powtarzalność oraz dokładność wymiarową. Podczas szkolenia online pokażemy, jak wygląda praca z drukarką 3D z serii Stratasys F123 od przeglądu rozwiązań technologicznych zastosowanych w maszynie do przygotowania modelu w oprogramowaniu GrabCAD Print. Przedstawimy również wskazówki, jak dobrać właściwy materiał do przemysłowego zastosowania.

Zakończone

WEBINARIUM

Pokaz na żywo. Obsługa inżynieryjnej drukarki 3D Formlabs Form 3

Jak wygląda praca z drukarką 3D Formlabs Form 3? Zapraszamy na webinarium, na którym omawiamy najnowsze, inżynieryjne materiały do druku 3D Tough&Durable oraz prezentujemy, jak przygotować i uruchomić wydruk 3D. Dowiedz się, jak krok po kroku wygląda praca z drukarką 3D w technologii LFS.

Zakończone

WEBINARIUM

Skaner 3D w budownictwie i geodezji. Wykorzystanie i proces skanowania

Skanery 3D do budynków pozwalają na szybkie stworzenie modelu 3D, czy inwentaryzacje ogromnych obiektów. Zapraszamy na szkolenie online, na którym przedstawimy wykorzystanie i proces skanowania 3D tymi urządzeniami. Na szkoleniu pokażemy przykłady wykorzystania oraz przedstawimy, jak przebiega skanowanie 3D urządzeniem FARO Focus.

Zakończone

WEBINARIUM

Pokaz na żywo: obsługa drukarki 3D Formlabs Form 3B od projektu do wydruku

Współczesna stomatologia zmierza w kierunku cyfryzacji. Jakie są korzyści wdrożenia technologii druku 3D do gabinetu dentystycznego i pracowni protetycznej? Jak wygląda obsługa drukarki 3D od projektu do wydruku? Zapraszamy na szkolenie online, w którym specjaliści Formlabs i CadXpert przedstawią najważniejsze zagadnienia związane ze stomatologią cyfrową z drukarka 3D Form 3B.
Szkolenie online odbędzie się w języku polskim i angielskim.

Zakończone

WEBINARIUM

#1 Projektowanie w NX do druku 3D. Jak modelować i na czym drukować?

W pierwszym spotkaniu z cyklu przedstawimy funkcje optymalizacji modeli CAD do druku 3D oraz opowiemy o tym, jak dobrać odpowiednią technologię i materiał do druku 3D do przemysłowego zastosowania.
Współorganizatorem szkolenia jest firma GM System - dostawca profesjonalnych rozwiązań CAD/CAM.

Zakończone

WEBINARIUM

#2 Projektowanie w NX do druku 3D z termoplastów (FDM)

Drugi z cyklu webinar na temat dobrych praktyk projektowania w oprogramowaniu Siemens NX CAD. Podczas szkolenia zaprezentujemy, jak poprawnie wymodelować obiekt do druku 3D w technologii FDM. Współorganizatorem szkolenia jest firma GM System - dostawca profesjonalnych rozwiązań CAD/CAM.

Zakończone

WEBINARIUM

#3 Projektowanie w NX do druku 3D z żywic fotopolimerowych (LFS, PolyJet)

Drugi z cyklu webinar na temat dobrych praktyk projektowania w oprogramowaniu Siemens NX CAD. Podczas szkolenia zaprezentujemy, jak poprawnie wymodelować obiekt do druku 3D w technologii LFS i PolyJet. Współorganizatorem szkolenia jest firma GM System - dostawca profesjonalnych rozwiązań CAD/CAM.

Zakończone

WEBINARIUM

Kontrola wymiarów z użyciem skanera 3D

Skanery 3D umożliwiają kontrolę wymiarów danego elementu nawet w kilka minut. Pozwala to tworzyć raporty pomiarowe, wskazywać odchyłki czy kontrolować jakość w trakcie produkcji. Zapraszamy na szkolenie online, gdzie przedstawimy jak wygląda taki proces kontroli wymiarów i jakie możliwości daje w tym zakresie skaner 3D oraz oprogramowanie.

Zakończone

WEBINARIUM

Skanowanie 3D w praktyce – inżynieria odwrotna do CAD

Z webinaru dowiesz się jak przenieść fizyczny obiekt do modelu CAD, który następnie można wykorzystać do obrabiarek CNC, symulacji, czy dalszej pracy z projektem. Przedstawimy jak wygląda skanowanie 3D z wykorzystaniem skanera laserowego 3D oraz dokonamy inżynierii odwrotnej w programie do projektowania 3D.

Zakończone

WEBINARIUM

Uzyskaj przemysłową jakość z drukarką 3D MakerBot Method X

Jak wykorzystać potencjał drukarki 3D MakerBot METHOD X w przemyśle? Co seria METHOD zmienia na rynku profesjonalnych drukarek 3D? Dowiedz się wszystkiego o najnowszej drukarce marki MakerBot. Poznaj zaawansowane technologie Stratasys, które odpowiadają za dokładność i powtarzalność druku 3D na maszynach Method X. Podczas szkolenie zaprezentujemy pracę z drukarką 3D oraz inżynieryjne materiały i ich zastosowania w funkcjonalnym prototypowaniu.

Zakończone

WEBINARIUM

Cyfrowa stomatologia. Przewodnik po technologiach skanowania i drukowania 3D

Dowiedz się, czy technologia 3D sprawdzi się w Twoim gabinecie. Poznaj plusy i minusy poszczególnych technologii skanowania 3D i drukowania 3D w zastosowaniach stomatologicznych. Podczas szkolenia online zaprezentujemy przegląd dostępnych na polskim rynku urządzeń i metod skanu 3D oraz druku 3D. Szkolenie online jest skierowane do stomatologów, menedżerów klinik stomatologicznych, ortodontów i protetyków.

Zakończone

WEBINARIUM

#2 Jak osiągnąć zwrot z inwestycji? Drukarka 3D w łańcuchu dostaw

Cykl spotkań online, w których podpowiadamy, jak osiągnąć szybki zwrot z inwestycji w druk 3D. W drugiej odsłonie zaprezentujemy analizy RoI, skupiając się na łańcuchu dostaw w przedsiębiorstwie. Podczas webinaru opowiemy, jakie oszczędności wynikają z druku podzespołów i części zamiennych.

Zakończone

WEBINARIUM

#1 Jak osiągnąć zwrot z inwestycji? Przemysłowe zastosowania drukarek 3D

Dowiedz się, dlaczego druk 3D rozpowszechnił się w firmach produkcyjnych. Sprawdź, jakie możliwości dają technologie addytywne i ile to właściwie kosztuje? Podczas szkolenia online przedstawimy kilka wdrożeń drukarek 3D w firmach z różnych gałęzi przemysłu. Zaprezentujemy także przykładowe analizy RoI oraz podpowiemy, jak osiągnąć szybki zwrot z inwestycji w druk 3D.

Zakończone

WEBINARIUM

Skanowanie 3D krok po kroku

Na szkoleniu online przedstawimy proces skanowania 3D, inżynierii odwrotnej i wyjaśnimy, jak wykorzystać skaner 3D. Przygotujemy model do skanowania 3D. Zeskanujemy model za pomocą skanera 3D ze światłem strukturalnym. Pokażemy, jak oczyścić model i przeprowadzić inżynierię odwrotną. Odpowiemy na pytania związane ze skanowaniem i skanerami 3D

Zakończone

WEBINARIUM

Poznaj drukarkę 3D Stratasys F120 z serii F123

Webinarium przybliża działanie profesjonalnych maszyn do druku 3D, a w szczególności najnowszego modelu - Stratasys F120. Na szkoleniu zaprezentujemy technologię napawania materiału termoplastycznego na przykładzie rozwiązań stosowanych w systemach Stratasys F123. Przedstawimy także przewagę przemysłowych rozwiązań druku 3D nad desktopowymi drukarkami. W programie szkolenia przewidujemy również prezentację funkcji oprogramowania GrabCAD Print.

Zakończone

WEBINARIUM

Jak sfinansować inwestycję w technologię druku 3D?

Często jedną z barier przed wdrożeniem drukarki 3D jest zbyt wysoki próg wejścia. Problem ten dotyczy zarówno firm z sektora MŚP, jak i dużych zakładów lub fabryk. W jaki sposób małe firmy mogą pozyskać fundusze na zakup desktopowej drukarki 3D? Jakie są możliwości sfinansowania inwestycji w przemysłowe i produkcyjne systemy druku 3D? Co powinien zrobić przedsiębiorca, który nie dysponuje budżetem na postawienie farmy drukarek 3D? Podczas tego szkolenia postaramy się przybliżyć możliwości sfinansowania inwestycji w technologie przyrostowe w różnych wariantach.

Zakończone

WEBINARIUM

Wstęp do cyfrowej stomatologii: drukowanie, modelowanie i skanowanie 3D

Wszystko, co trzeba wiedzieć, by rozpocząć pracę z technologiami 3D na jednym szkoleniu. Podczas webinarium opowiemy, czym jest druk 3D i jakie ma zastosowania we współczesnej stomatologii. Przedstawimy przykłady zastosowania drukarek 3D przez dentystów i techników dentystycznych. Pokażemy, jak przygotować model 3D do druku na przykładzie bezpłatnego oprogramowania. Zaprezentujemy również możliwości dentystycznych skanerów 3D. Na koniec przewidujemy czas na zadawanie pytań podczas sesji Q&A.

Zakończone

WEBINARIUM

Praktyczne wykorzystanie druku 3D. Przegląd technologii i zastosowań

Wejdź w świat druku 3D. Dowiedz się wszystkiego o najpopularniejszych technologiach przyrostowych. Poznaj standardowe materiały wykorzystywane do szybkiego prototypowania oraz zaawansowane filamenty i żywice do specjalistycznych zastosowań. Szkolenie online przybliża najważniejsze zagadnienia związane z drukiem 3D, dzięki którym łatwiej dobierzesz odpowiednią technologię i materiały do swoich potrzeb.

Zakończone

WEBINARIUM

Na czym polega przemysłowa technologia FDM?
Systemy druku 3D, materiały i zastosowania

Webinarium przybliża działanie profesjonalnych maszyn do druku 3D oraz ich możliwości w zastosowaniach przemysłowych. Na szkoleniu zaprezentujemy technologię napawania materiału termoplastycznego na przykładzie rozwiązań stosowanych w systemach Stratasys F123 oraz Stratasys Fortus. Przedstawimy także przewagę przemysłowych rozwiązań druku 3D nad desktopowymi drukarkami. W programie szkolenia przewidujemy również prezentację funkcji oprogramowania GrabCAD Print.

Zakończone

WEBINARIUM

Technologia PolyJet. Jak wykorzystać najbardziej precyzyjną metodę druku 3D?

Technologia PolyJet opracowana przez Stratasys to obecnie jedna z najbardziej precyzyjnych metod wytwarzania przyrostowego. Systemy PolyJet mogą tworzyć wydruki wielokolorowe i wielomateriałowe. Jak wykorzystać taki potencjał? Czy obsługa systemów PolyJet wymaga specjalistycznych umiejętności? Jak powstają modele z kilku żywic o różnych właściwościach jednocześnie? Weź udział w szkoleniu i poznaj tajniki technologii PolyJet.

Zakończone

WEBINARIUM

Jak działa drukarka 3D w technologii SLA?
Przegląd materiałów i zastosowań druku 3D

Technologia stereolitografii bez tajemnic. Podczas szkolenia online wytłumaczymy, w jaki sposób budowany jest model w technologii odwróconego SLA na przykładzie drukarki 3D Formlabs Form 2. Omówimy również właściwości oraz zastosowania żywic fotopolimerowych, a także podstawowe zasady przygotowywania modeli CAD do druku 3D w programie PreForm. Zaprezentujemy możliwości metody SLA w tworzeniu narzędzi i uchwytów, funkcjonalnych prototypów oraz części zamiennych.

Zakończone

KONFERENCJA

IV Konferencja Forum Druku 3D 2019

Merytorycznie o przemysłowych zastosowaniach drukarek 3D i skanerów 3D. Forum Druku 3D to najważniejsza konferencja w Polsce poświęcona przemysłowym zastosowaniom technologii addytywnych i technologii pomiarowych. Zaproszeni prelegenci reprezentują firmy, które zaimplementowały technologie 3D do swoich procesów produkcyjnych. W trakcie wystąpień będzie można usłyszeć praktyczne wskazówki, poznać doświadczenia i korzyści z wykorzystania drukowania 3D, skanowania 3D lub projektowania 3D. Konferencja jest przeznaczona dla specjalistów, którzy już stosują technologie przyrostowe oraz dla tych, którzy dopiero zamierzają korzystać z drukarek 3D i skanerów 3D w swojej pracy.

Zakończone

SZKOLENIE STACJONARNE

Praktyczne warsztaty z obsługi drukarek 3D z serii Stratasys F123

Przemysłowe drukarki 3D są wyposażone w rozwiązania technologiczne, które zapewniają wysoką jakość druku, powtarzalność oraz dokładność wymiarową. Celem całodniowych warsztatów jest zapoznanie z zasadami, jak wydajnie używać drukarek 3D z serii Stratasys F123. Podczas szkolenia stacjonarnego każdy z uczestników ma możliwość dokładnego zapoznania się z obsługą maszyny, zobaczenia wydruków z różnych materiałów oraz zaznajomienia się z funkcjami programu GrabCAD Print.

Zakończone

SZKOLENIE STACJONARNE

Praktyczne warsztaty z obsługi drukarek 3D w technologii PolyJet

Drukarki 3D pracujące w technologii PolyJet mogą wytwarzać modele o gładkiej powierzchni i w doskonałej dokładności z wysokością warstwy sięgającą kilkunastu mikrometrów. Podczas całodziennego szkolenia przedstawimy dobre praktyki pracy z drukarkami 3D z serii Stratasys Objet. Na warsztatach dowiesz się, jak bezpiecznie i wydajnie korzystać z maszyn Stratasys drukujących z żywic fotopolimerowych oraz jak optymalizować model CAD do druku w programie GrabCAD Print.

Zakończone

POKAZ SPECJALNY

Premierowy pokaz drukarki 3D Form 3. Formlabs Roadshow 2019

Zobacz na żywo po raz pierwszy w Polsce drukarkę 3D Formlabs Form 3. Zarezerwuj miejsce na specjalnym pokazie, który odbędzie się podczas targów 3D Solutions w Poznaniu 5 czerwca. Dowiedz się, jak osiągnąć sukces z najnowszą drukarką 3D od Formlabs.

Dla pierwszych 20 osób zapewniamy bezpłatne wejściówki na targi 3D Solutions / ITM w Poznaniu.

Zakończone

SZKOLENIE STACJONARNE - 12.03.2020

Praktyczne warsztaty z cyfrowej stomatologii | zapraszamy zamiast targów KRAKDENT

Wejdź w świat stomatologii cyfrowej z drukarką 3D. Całodniowe szkolenie stacjonarne ma na celu przybliżyć możliwości drukarki 3D Formlabs w branży dentystycznej. Certyfikowany szkoleniowiec przedstawi zasady poprawnej obsługi urządzenia oraz doboru właściwych materiałów dentystycznych do druku. Na bezpłatne szkolenie zapraszamy lekarzy dentystów, implantologów, ortodontów oraz techników dentystycznych.   Dodatkowo na szkoleniu zostaną zaprezentowane stomatologiczne skanery 3D DOF oraz możliwości ich zastosowania.

Zakończone

SZKOLENIE STACJONARNE - 13.03.2020

Praktyczne warsztaty z cyfrowej stomatologii | zapraszamy zamiast targów KRAKDENT

Wejdź w świat stomatologii cyfrowej z drukarką 3D. Całodniowe szkolenie stacjonarne ma na celu przybliżyć możliwości drukarki 3D Formlabs w branży dentystycznej. Certyfikowany szkoleniowiec przedstawi zasady poprawnej obsługi urządzenia oraz doboru właściwych materiałów dentystycznych do druku. Na bezpłatne szkolenie zapraszamy lekarzy dentystów, implantologów, ortodontów oraz techników dentystycznych.   Dodatkowo na szkoleniu zostaną zaprezentowane stomatologiczne skanery 3D DOF oraz możliwości ich zastosowania.

Zakończone

SZKOLENIE STACJONARNE

Praktyczne warsztaty z obsługi drukarek 3D w technologii SLA

Weź udział w darmowych warsztatach z obsługi drukarki 3D Formlabs Form 2. Dowiedz się, na czym polega drukowanie 3D w technologii SLA. Poznaj tajniki poprawnego przygotowania modelu do druku i obsługi drukarki 3D Form 2 wraz z postprocessingiem. Wiedza i umiejętności zdobyte podczas całodniowych warsztatów pozwalają bez problemów rozpocząć efektywne drukowanie z żywic fotopolimerowych w technologii SLA.

Zakończone

SZKOLENIE STACJONARNE

Stomatologia cyfrowa w praktyce: drukowanie, modelowanie i skanowanie 3D

Praktyczne warsztaty z obsługi drukarki 3D, skanera 3D i oprogramowania 3D. Całodniowe szkolenie stacjonarne ma na celu przybliżyć możliwości drukarki 3D Formlabs Form 2 w branży dentystycznej. Certyfikowany szkoleniowiec przedstawi zasady poprawnej obsługi urządzenia oraz doboru właściwych materiałów dentystycznych do druku. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z możliwościami dentystycznych skanerów 3D. Poruszone zostaną także kwestie przygotowania i obróbki modeli 3D w oprogramowaniu EXOCAD. Na szkolenie zapraszamy lekarzy dentystów, implantologów, ortodontów oraz techników dentystycznych.

Zakończone

SZKOLENIE STACJONARNE

Stomatologia cyfrowa w praktyce: skanowanie, modelowanie i drukowanie 3D

Praktyczne warsztaty z obsługi drukarki 3D, skanera 3D i oprogramowania 3D. Całodniowe szkolenie stacjonarne ma na celu przybliżyć możliwości drukarki 3D Formlabs Form 3 w branży dentystycznej. Certyfikowany szkoleniowiec przedstawi zasady poprawnej obsługi urządzenia oraz doboru właściwych materiałów dentystycznych do druku. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z możliwościami dentystycznych skanerów 3D. Poruszone zostaną także kwestie przygotowania i obróbki modeli 3D w oprogramowaniu EXOCAD. Na szkolenie zapraszamy lekarzy dentystów, implantologów, ortodontów oraz techników dentystycznych.

Zakończone

KONFERENCJA I WARSZTATY

Konferencja: Druk 3D w branży narzędziowo-przetwórczej

Dowiedz się wszystkiego o zastosowaniach technologii drukowania 3D i skanowania 3D w branży narzędziowej oraz w przemyśle przetwórczym. Weź udział w konferencji i posłuchaj, jak nowe technologie już dziś wspierają powszechne metody wytwarzania. Sprawdź, jak rozwijać swoją firmę z technologią 3D.

Zakończone

WEBINARIUM

Pierwsze kroki w oprogramowaniu GrabCAD Print [Tutorial]

GrabCAD Print to zaawansowane oprogramowanie do przygotowywania modeli CAD do druku 3D na maszynach Stratasys. Wiele funkcjonalności oprogramowania pozwala dobrać parametry druku tak, by uzyskać wysoką wytrzymałość modelu przy optymalnym zużyciu materiału budulcowego. Podczas szkolenia online z obsługi systemu pokażemy, jak efektywnie używać najważniejszych opcji programu GrabCAD Print.

Zakończone

Zamów darmowy wydruk próbny

Zamów bezpłatny zestaw pokazowy lub zapytaj o próbny wydruk własnego modelu. Porównaj technologie druku 3D. Sprawdź właściwości materiałów. Zobacz rewolucyjne możliwości druku 3D.

Zamów wydruk

Aktualne i archiwalne szkolenia z druku 3D