fbpx

Zastosowania druku 3D w edukacji

Zamów próbny wydruk
Odwiedź nas na FB
Zapraszamy na bloga

Drukarki 3D i skanery 3D w szkolnictwie

W dzisiejszych czasach rozwój technologii druku 3D rozwija się w niewyobrażalnym tempie. Jest on spotykany niemal w każdej dziedzinie przemysłu. Podobnie jak kilka lat temu komputery zrewolucjonizowały świat, tak teraz drukowanie 3D wiele zmienia i wciąż będzie zmieniało w środowisku nauki. Dlatego bardzo ważne jest, aby dzieci i młodzież już na początku kształcenia rozwijały w sobie technologiczne myślenie i umiejętności, które pomogą im w przyszłości zostać inżynierami.

 

Zostaw swoje dane, pozwól by nasz specjalista się z Tobą skontaktował



KONTAKT

Szkoła, która ma ogromny wpływ na przyszłość ucznia jest świetnym miejscem, aby już od pierwszych lat zachęcać do nauki przedmiotów ścisłych. Nauczyciele poprzez połączenie programu nauczania z ciekawymi zajęciami i warsztatami pokazowymi zyskują niestandardowe lekcje, które z pewnością na długo zostaną w pamięci uczniów. Placówki edukacyjne posiadające w swoich zasobach tak nowoczesne urządzenia dają ogromne możliwości dla swoich podopiecznych. Szkoła natomiast może poszczycić się mianem nowoczesnej i renomowanej placówki.

Wprowadź do swojej szkoły
innowacyjny druk 3D

Razem z drukarką 3D otrzymasz oprogramowanie, materiały eksploatacyjne oraz wsparcie i niezbędne przeszkolenie, by niemal natychmiast rozpocząć pierwsze zajęcia z drukowania 3D.

Bezpieczne w użytkowaniu, łatwe w obsłudze i wydajne drukarki 3D

Intuicyjne oprogramowanie, które pomaga przygotować model do druku

Możliwość zarządzania i monitorowania pracy drukarek z każdego urządzenia

Specjalna oferta edukacyjna MakerBot

  • Szkoły podstawowe
  • Licea i szkoły zawodowe
  • Uczelnie wyższe

Podręcznik edukacyjny:
MAKERBOT W KLASIE

Przedstawiamy Państwu podręcznik specjalnie opracowany dla potrzeb edukacyjnych oraz nauki druku 3D w szkołach. „MakerBot w klasie: podstawy nauki o druku 3D i projektowania” to pierwszy podręcznik, który pomoże zintegrować druk 3D z programem nauczania.

Pobierz książkę i poprowadź niezapomnianą lekcję!







Poznaj korzyści zastosowania drukarek 3D w edukacji

Skontaktuj się z nami, by poznać więcej możliwości
zastosowania druku 3D w edukacji.

W jakich branżach wykorzystuje się druk 3D?