fbpx
shop-icon

Formlabs Form 3+ od dzisiaj 40% taniej

Z przyjemnością informujemy, że od 4 września 2023 cena żywicznej drukarki 3D Formlabs Form 3+ zostaje przez producenta obniżona aż o 40%! Aktualna cena katalogowa w CadXpert to 11 900 zł netto (wcześniej 19 900 zł netto).

Z czego wynika obniżenie ceny drukarki 3D Form 3+?

Misją Formlabs od zawsze było umożliwienie każdemu druku 3D z wykorzystaniem zaawansowanych technologii. Korekta cen, którą obecnie obserwujemy na flagowym produkcie, jest na to najlepszym dowodem. Rynek drukarek 3D w ciągu ostatnich lat zmienia się dynamicznie, co ze szczególną uwagą obserwuje Formlabs, dostosowując swoją ofertę. Zamieszanie związane z pandemią jest już za nami, dlatego m.in. łańcuchy dostaw oraz koszta transportu zostały ustabilizowane. To spowodowało, że szereg elementów biznesowych pozwolił firmie Formlabs obniżyć cenę urządzenia, zachowując najwyższą jakość produktu.

Dlaczego warto rozważyć zakup drukarki 3D Formlabs Form 3+?

Drukarka żywiczna Form 3+ to stale czołowy produkt firmy Formlabs. Co roku obserwujemy kolejne nowości i aktualizacje, które stale rozwijają tę linię produktową. Nowe żywice, aktualizacje oprogramowania, czy maszyny wspierające urządzenie – wszystko stale kompatybilne i wspierające pracę z drukarką Form 3+. Dobrym przykładem jest ostatnia premiera rozszerzenia Form Auto, które pozwala stworzyć własną linię produkcyjną z nieprzerwaną pracą z wykorzystaniem drukarek Formlabs. Potwierdza to pozycję serii Form 3 jako centralnego punktu w ofercie producenta.

Profesjonalna drukarka 3D w niższej cenie

Nowa cena drukarki 3D Form 3+ w połączeniu z możliwościami i zastosowaniem sprawia, że to najlepszy moment na zakup tego urządzenia. Produkt Formlabs przez ostatnie lata został przetestowany przez tysiące użytkowników. Ponad 20 specjalistycznych żywic dedykowanych dla tej maszyny i wsparcie producenta sprawia, że jest to jedno z najbardziej wszechstronnych rozwiązań druku 3D dostępnych na rynku. Bardzo łatwa obsługa, wysoka precyzja i gładkie wykończenie modeli to cechy wyróżniające drukarki 3D od Formlabsa. W połączeniu z zaawansowanym oprogramowaniem pozycjonuje to drukarki Formlabs jako czołówkę urządzeń segmentu desktop. Wszystko to od 4 września 2023 w obniżonej cenie o 40% – 11 900 zł netto na CadXpert.pl

Zamów na sklep.cadxpert.pl

Potrzebujesz indywidualnej oferty?

Macik Broś-beztla

Masz pytania? Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się bezpośrednio z naszym specjalistą.

Maciej Bros

Specjalista ds. technologii SLA, LFS, SLS

tel.: +48 884 613 333

e-mail: maciej.bros@druk3d.cx