fbpx
White-logo-transparent

IV KONFERENCJA FORUM DRUKU 3D

Weź udział w najważniejszej konferencji w Polsce poświęconej technologiom addytywnym, a także technologiom skanowania 3D i modelowania 3D.

08.10.2019

EXPO KRAKÓW

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9

O Konferencji

Forum Druku 3D – merytorycznie o przemysłowych zastosowaniach drukowania, skanowania i modelowania 3D.

Wraz z rozwojem technologii addytywnych, materiałów i maszyn do druku poszerzają się obszary zastosowań tej innowacyjnej metody wytwarzania. Celem konferencji jest podsumowanie osiągnięć w branży druku 3D oraz zapowiedź dalszego rozwoju w kontekście profesjonalnych zastosowań. Zapraszamy do udziału specjalistów, którzy już stosują technologie przyrostowe oraz dla tych, którzy dopiero zamierzają korzystać z drukarek 3D i skanerów 3D w swojej pracy — zaprasza Piotr Gurga, współwłaściciel CadXpert i jeden z pomysłodawców Forum Druku 3D.

Po raz czwarty w Krakowie odbędzie się konferencja poświęcona zastosowaniom drukarek 3D i skanerów 3D w przemyśle. Co roku wydarzenie przyciąga ponad sto osób zainteresowanych wdrożeniem zaawansowanych technologii 3D lub chcących poznać najnowsze osiągnięcia w branży technologii przyrostowych. Zaproszeni prelegenci reprezentują firmy, które zaimplementowały technologie 3D do swoich procesów produkcyjnych. W trakcie wystąpień będzie można usłyszeć praktyczne wskazówki, poznać doświadczenia i korzyści z wykorzystania drukowania 3D, skanowania 3D lub projektowania 3D.

Nieodłącznym elementem wydarzenia jest prezentacja urządzeń, maszyn i rozwiązań. Każdy z uczestników może w praktyce poznać drukarki 3D, porównać materiały na przykładzie wydrukowanych modeli, zeskanować obiekt lub sprawdzić funkcje oprogramowania.

Nie czekaj! Kup bilet już teraz!

- Program Konferencji -

SZczegóły wkrótce...

Zobacz jak było rok temu!

W trzeciej edycji konferencji Forum Druku 3D uczestniczyło blisko 150 osób z Polski i zagranicy.
25 października 2018 roku TAURON Arena Kraków gościła specjalistów zainteresowanych technologiami drukowania 3D i skanowania 3D.

konferencja dla profesjonalistów

Poprzednie edycje
Forum Druku 3D

Inspirujemy do działania. Podpowiadamy, jak oszczędzać na procesach produkcyjnych. Co roku wydarzenie przyciąga praktyków oraz specjalistów zainteresowanych wdrożeniem technologii 3D. Dołącz do grona profesjonalistów i przygotuj się na Industry  4.0.

Lokalizacja IV Konferencji Forum Druku 3D
i targów FASTENER POLAND® oraz KOMPOZYT-EXPO®

Masz pytania? Skontaktuj się:
Michał Bryda-Przybyszewski

Email : michal.bryda@druk3d.cx

Tel. : +48 577 566 662

Tel. kom. : +48 12 307 25 24

IV

Konferencja Forum Druku 3D

8

października 2019 r.

EXPO KRAKÓW

ul. Galicyjska 9

WSTĘp

199 zł brutto

Bilet wstępu na Forum Druku 3D uprawnia do bezpłatnego wstępu na targi FASTENER POLAND® oraz KOMPOZYT-EXPO®, które odbywają się w dniach: 8-9.10.2019 r. Bezpłatny wstęp na targi jest możliwy po uprzedniej rejestracji w serwisie organizatora: https://fastener19.exposupport.pl/visitor/register

Polecane wydarzenia

Organizator

Partner strategiczny

Partnerzy merytoryczni

Patronat medialny