fbpx
shop-icon

Dni otwarte w nowym salonie druku 3D 26-28 październik. Zobacz na żywo drukarki Stratasys, Formlabs oraz MakerBot

Zapraszamy na otwarcie nowego showroomu. W dniach 26 – 28 października, od środy do piątku jesteśmy otwarci do godziny 18:00. Umów się na spotkanie z naszym specjalistą lub weź udział w pokazie grupowym. Premiera skanera 3D Shining 3D Einstar.

Zobacz na żywo drukarki marek Stratasys, Formlabs oraz MakerBot

Na jednym z poziomów umieściliśmy produkcyjne i typowo przemysłowe drukarki 3D takie jak: Stratasys Fortus 450mc, Stratasys F770 i Stratasys F123 Series. W parku maszynowym znajdziemy również drukarkę 3D Formlabs Fuse 1 wraz ze stacją do separacji proszku Fuse Sift. Na drugim piętrze naszego showroomu przygotowaliśmy ekspozycję desktopowych drukarek 3D. Będzie tu można zobaczyć Stratasys J55 Prime, Formlabs Form 3 oraz wielkoformatową Form 3L, a także drukarki 3D MakerBot z serii METHOD oraz SKETCH. W osobnym pomieszczeniu będzie można zapoznać się ze skanerami 3D marki Shining 3D, DOF i Faro Focus.

Oprócz maszyn i urządzeń będzie można obejrzeć przykładowe wydruki z danej technologii oraz porozmawiać z naszymi specjalistami od druku 3D.

EINSTAR od SHINING 3D – światowa premiera

Podczas trwania dni otwartych zaprezentujemy nowość na rynku skanerów 3D – EINSTAR od firmy Shining 3D.

– najbardziej przystępny cenowo skaner 3D w naszej ofercie

– skanowanie 3D w kolorze

– idealny do digitalizacji ludzi

– wyjątkowo prosty w obsłudze

– do skanowania 3D małych i dużych obiektów

Jak wziąć udział w Dniach Otwartych

Wystarczy że zarejestrujesz swój udział w dniach otwartych i podasz dogodną dla Ciebie godzinę przybycia. Nie czekaj i wypełnij formularz rejestracyjny już teraz!

Weź udział w Dniach Otwartych CadXpert. Zobacz profesjonalne i dekstopowe drukarki 3D