fbpx
shop-icon

Nowe ręczne skanery 3D: EinScan H oraz EinScan HX

Nowe skanery 3D Shining 3D są już dostępne. EinScan HX oraz H to nowe ręczne skanery 3D, które w ciągu kilku minut stworzą kolorowy model 3D.

EinScan HX – przemysłowy skaner laserowy

wygodne skanowanie 3D

EinScan HX to najnowszy laserowy skaner 3D od Shining. Wykorzystuje on niebieskie światło lasera, dzięki temu jeszcze łatwiej skanuje obiekty ciemne i błyszczące bez potrzeby zmatowienia. Skan nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.

Dodatkowo urządzenie łączy dwie technologie: wspomniany niebieski laser oraz niebieskie światło LED – dzięki temu skanowanie jest dokładniejsze. Skaner Pozyskuje modele z precyzją do 0,04mm, a dodatkowo skanuje w pełnym kolorze bez żadnych dodatkowych urządzeń. Jest to najtańszy skaner laserowy w naszej ofercie, a jego cena wynosi około 58.000 zł i zawiera oprogramowanie do projektowania 3D Solid Edge Shining 3D Edition oraz oprogramowanie Geomagic Essentials, które jest pomocne przy przerobieniu modelu STl do CAD.

 

Wykorzystanie skanera EinScan HX:

  • automotive
  • przemysł CNC
  • przemysł produkcyjny
  •  inwentaryzacja zabytków
  • inne branże gdzie ważne jest projektowanie 3D

Zobacz video demonstracje skanera 3D EinScan HX:

EinScan HX

Zobacz więcej i poznaj dokładną cenę

EinScan H – niedrogi skaner 3D do skanowania osób oraz projektowania 3D

EinScan H łączy technologie światła białego oraz podczerwonego, dzięki temu idealnie nadaje się do skanowania osób. Powstały model jest w pełnym kolorze, a urządzenie bez problemu skanuje włosy, co w przypadku dotychczasowych technologii było bardzo trudne. Dzięki światłu podczerwonemu oraz białemu skanowanie jest bezinwazyjne, a nawet skanowanie oczu i twarzy jest komfortowe.

Skaner wykorzystywany może być również dla celów projektowania 3D, czy wizualizacji, bo szybko skanuje obiekty w pełnym kolorze. Jego cena wynosi około 23.000 i zawiera oprogramowanie do projektowania 3D SolidEdge Shining 3D Edtition.

 

Wykorzystanie skanera EinScan H:

  • Medycyna
  • Ortopedia
  • Multimedia np. gry komputerowe, wizualizacje na strony www

 

Zobacz video demonstracje skanera 3D EinScan H:

EinScan H

Zobacz więcej i poznaj dokładną cenę