fbpx
shop-icon

Podsumowanie Dni Otwartych Nowego Salonu Druku CadXpert

Dni Otwarte już za nami; był to bardzo intensywny czas, w którym przestrzeń CadXpert wypełniła się specjalistami z niemal każdej gałęzi przemysłu, osobami ze środowisk akademickich oraz pasjonatami nowych technologii. Ta różnorodność sprawiła, że rozmowy o druku 3D były nad wyraz wielopłaszczyznowe i mamy nadzieję, że czas spędzony w naszej firmie przyczyni się do rozwoju waszych przedsiębiorstw oraz zainteresowań!

Wróćmy jeszcze na chwilę do tego niesamowitego czasu!

Pierwszy dzień dni otwartych – FDM, SLS oraz SAF

W pierwszym dniu wydarzenia nasi prelegenci opowiedzieli o możliwościach przemysłowych systemów druku 3D w technologii FDM oraz przybliżyli uczestnikom technologie proszkowe: SLS oraz SAF.

Dzień drugi – technologie żywiczne

Drugi dzień poświęciliśmy technologiom żywicznym – SLA i jej możliwościach w segmencie desktop oraz technologii PolyJet, która cieszyła się największym zainteresowaniem wśród odwiedzających.

Dental Day

Wydarzenie zamknął Dental Day, w trakcie którego uczestnicy dowiedzieli się o możliwościach druku 3D w branży stomatologicznej, mieli okazję obsługiwać stomatologiczną drukarkę 3D wraz z urządzeniami do post-processingu i zobaczyć działanie skanera do modeli protetycznych DOF. Tego dnia odbyły się również konsultacje z dr. Lenikiem, który przedstawił praktyczne zastosowanie drukarek 3D w gabinecie dentystycznym oraz podstawy projektowania w programach: Meshmixer, Blue sky plan i Blender for dental.

Zobacz film z Dni Otwartych CadXpert

Relacja fotograficzna z Dni Otwartych

Nasi specjaliści od druku 3D chętnie przeprowadzą indywidualny pokaz działania systemów drukujących.