fbpx
shop-icon

Trzy drukarki 3D w cenie jednej – zestawy w historycznie niskiej cenie

Przedstawiamy największą promocję tego roku – 3 drukarki w cenie 1. Tylko do 14 grudnia 2022 r. możesz zakupić zestaw drukarek w historycznie niskiej cenie. Sprawdź jakie pakiety przygotowaliśmy dla Ciebie.

Pakiety drukarek 3D w promocyjnych cenach

Aktualna promocja pakietowa obowiązuje do dnia 14.12.2022. Promocyjne pakiety obejmują:

Drukarka 3D MakerBot Method X ze skanerem 3D firmy SHINING3D

Zestaw dedykowany do produkcji części, które nie posiadają dokumentacji technicznej, jak również tworzenie form oraz matryc dopasowanych do istniejących już podzespołów oraz optymalizacja ich pracy czy analiza produktów konkurencyjnych. Zestaw promocyjny obejmuje jeden ze skanerów 3D czołowego producenta tego typu urządzeń na świecie – SHINING 3D oraz drukarkę 3D MakerBot Method X, dedykowaną do zastosowań inżynieryjnych i produkcji części z wymagających materiałów jak PA12 Carbon Fiber, PC-ABS, ASA, ABS, PET-G, PLA. Urządzenie jest wyposażone w nowy ekstruder MakerBot LABS/1C.

MakerBot Method X posiada zamkniętą, cyrkulacyjną komorę grzewczą i szczelnie zamknięte komory materiałowe. Dzięki dwóm ekstruderom można korzystać z materiałów budulcowych oraz rozpuszczalnych materiałów podporowych – PVA i SR-30, które umożliwiają projektowanie i drukowanie 3D części produkcyjnych o wysokim stopniu złożoności.

Dobierz model skanera 3D. Do wyboru są poniższe modele:

  • EinStar – lekki i poręczny skaner 3D do digitalizacji w pełnym kolorze
  • EinScan-Pro 2X 2020 lub HD – wielofunkcyjne skanery 3D do skanowania stacjonarnego lub ręcznego, o dokładności do 0.04 mm
  • EinScan SE – stacjonarny, desktopowy skaner 3D do użytku domowego lub skanowania 3D małych obiektów o dokładności do 0.05 mm.

Stratasys F370 + MakerBot SKETCH

Drukarka 3D Stratasys F370 to doskonała maszyna o standardzie przemysłowym. Umożliwia produkcję prototypów z niskobudżetowego PLA jak również druk 3D najwyższej jakości części z ASA, PCABS, materiału domieszkowanego minerałami Diran, materiału rozpraszającego ładunki elektrostatyczne ABS ESD7, elastycznego TPU lub wzmacnianego włóknem węglowym ABS CF10.

Podgrzewana komora robocza zamykana szczelnymi drzwiami z podwójną szybą zapewnia stałą temperaturę wokół drukowanego modelu, co niweluje skurcz materiału i przekłada się na wyższą dokładność wytwarzania. Drukarki 3D spełniają normy ISO pod względem jakości i powtarzalności druku 3D. Dzięki zastosowaniu serwonapędów drukarka 3D Stratasys F370 umożliwia nawet pięć razy szybszy wydruk w porównaniu do konkurencyjnych urządzeń. Rozpuszczalny materiał podporowy umożliwia druk 3D bardzo skomplikowanych kształtów, zapewnia wysoką jakość powierzchni oraz znacznie ułatwia obróbkę wydruku.

Model F370 to najbardziej zaawansowana drukarka 3D z serii F123 o największym polu roboczym wynoszącym 355 mm × 254 mm × 355 mm. Maszyna tworzy obiekty w rozdzielczościach: 0.330 mm, 0.254 mm, 0.178 mm, 0.127 mm.

W zestawie oferowana jest drukarka 3D MakerBot SKETCH, posiadająca zamkniętą komorę roboczą z obszarem pracy na poziomie 150 x 150 x 150 mm, filtr cząstek stałych i elastyczny stół roboczy. W pracy wykorzystuje materiały PLA i Tough PLA. Sterowanie drukarką 3D odbywa się za pomocą dołączonego do zestawu oprogramowania MakerBot Print lub aplikacji mobilnej MakerBot Mobile, dzięki której można zarządzać kolejką wydruków za pomocą aplikacji MakerBot Cloud.


Stratasys J35 Pro + Stratasys F170 + MakerBot SKETCH

Stratasys J35 to kompaktowa wersja multimateriałowych drukarek 3D z serii Stratasys J w technologii PolyJet. Drukuje modele koncepcyjne i zaawansowane funkcjonalnie prototypy, wykorzystując do trzech materiałów w jednym procesie. Technologia PolyJet umożliwia druk 3D części o różnych parametrach technicznych w obrębie jednego wydruku – fragment projektu może być gumopodobny i płynnie przechodzić w część o bardzo wysokiej sztywności i udarności.

Rozszerzenie parku maszynowego o technologię FDM i PolyJet daje niemal nieskończone możliwości wytwórcze. Połączenie tych dwóch technologii jest odpowiedzią zarówno na wyzwania technologiczne, jak i wzornicze.

Drukarki 3D Stratasys z serii F123 umożliwiają nawet pięć razy szybszy wydruk w porównaniu do konkurencyjnych urządzeń – dzięki zastosowaniu serwonapędów. Rozpuszczalny materiał podporowy umożliwia druk 3D bardzo skomplikowanych kształtów, zapewnia wysoką jakość powierzchni oraz ułatwia obróbkę wydruków.


Stratasys J35 Pro + Stratasys F190 CR + MakerBot SKETCH

Zestaw promocyjny jest dostępny również z przemysłową drukarką 3D Stratasys F190 z serii F123 CR, która wykorzystuje nowy materiał kompozytowy, wzbogacony włóknem węglowym oraz tworzywa termoplastyczne klasy inżynierskiej. Przy użyciu systemów drukujących z serii F123 CR można stworzyć części o podwyższonej wytrzymałości oraz sztywności: narzędzia, części, uchwyty robocze i inne wykorzystywane w przemyśle.

Dzięki prostej i intuicyjnej obsłudze drukarek można niemal w kilka chwil zacząć prace nad nowym projektem. Kamera zainstalowana wewnątrz komory drukującej daje możliwość zdalnego zarządzania całym procesem druku 3D. Drukarki 3D z serii F123 CR są zbudowane na platformie z serii F123, co oznacza wysoką, niemal stuprocentową powtarzalność wydruków. Bezobsługowa praca drukarki 3D pozwala na skrócenie czasu produkcji oraz ogranicza potrzebę nadzoru nad procesem druku 3D.