fbpx
shop-icon

Weź udział w IV Konferencji Forum Druku 3D 2019

Kup bilet

Odwiedź najważniejszą konferencję w Polsce poświęconą przemysłowym zastosowaniom drukowania 3D i skanowania 3D.

Forum Druku 3D to konferencja, która na stałe wpisała się w kalendarz ważnych imprez dla polskiego przemysłu. Od czterech lat przekazujemy wiedzę oraz dzielimy się inspirującymi wdrożeniami technologii addytywnych i technologii pomiarowych. Na konferencję zapraszamy właścicieli firm, przedsiębiorców, inżynierów, specjalistów CNC, konstruktorów i projektantów CAD. Nieodłącznym punktem programu jest prezentacja technologii, urządzeń, materiałów do druku reprezentowanych przez wydruki 3D, a także pokazy druku, skanowania oraz prezentacja oprogramowania.

Forum Druku 3D 2019 odbędzie się podczas targów KOMPOZYT-EXPO® oraz FASTENER POLAND®. W ten sposób chcemy pokazać, że tematyka druku 3D doskonale współgra z wystawą rozwiązań przeznaczonych dla przemysłu. Każdy uczestnik Forum Druku 3D ma możliwość bezpłatnego zwiedzania targów KOMPOZYT-EXPO® oraz FASTENER POLAND®, które odbywają się w dniach: 8-9 października 2019.

Bezpłatny wstęp na targi jest możliwy po uprzedniej rejestracji w serwisie organizatora: https://fastener19.exposupport.pl/visitor/register

IV Konferencja Forum Druku 3D
Data: 8 października 2019 r. (wtorek)
Miejsce: EXPO Kraków, ul Galicyjska 9
Cena: 199 zł brutto
Oficjalna strona wydarzenia: https://cadxpert.pl/konferencja-forum-druku-3d/

logo Forum Druku 3D

Nie czekaj! Zarezerwuj miejsce już dziś

Kup bilet