fbpx
shop-icon

Pokaz online. Obsługa przemysłowej drukarki 3D
Stratasys z serii F123

Otrzymaj dostęp do nagrania

Przemysłowe drukarki 3D są wyposażone w patenty, które zapewniają wysoką jakość druku, powtarzalność oraz dokładność wymiarową. Podczas szkolenia online pokażemy, jak wygląda praca z drukarką 3D z serii Stratasys F123 od przeglądu rozwiązań technologicznych zastosowanych w maszynie do przygotowania modelu w oprogramowaniu GrabCAD Print. Przedstawimy również wskazówki, jak dobrać właściwy materiał do przemysłowego zastosowania. Sprawdź także pozostałe szkolenia z cyklu Akademia Druku 3D.

EDIT: To szkolenie już się odbyło, ale możesz otrzymać link do nagrania.

Wypełnij formularz i otrzymaj bezpłatny dostęp do nagrania

Zobacz nagranie

Podczas tego szkolenia online zaprezentujemy rozwiązania technologiczne i elementy eksploatacyjne drukarek 3D z serii Stratasys F123. Nasz ekspert opowie więcej o dostępnych materiałach do druku 3D oraz pokaże, jak przygotować model do produkcji addytwnej w technologii FDM.
 

Program spotkania

  • Prezentacja drukarki 3D Stratasys F370: budowa, zasady działania, elementy eksploatacyjne.
  • Rozwiązania technologiczne w przemysłowych drukarkach FDM.
  • Materiały termoplastyczne – do prototypowania i do zaawansowanego wytwarzania. Omówienie właściwości poszczególnych materiałów FDM z przykładami wydruków.
  • Prezentacja programu GrabCAD Print: możliwości, zasady ustawiania modeli.

O prelegencie

Konrad Kukulski
Konrad Kukulski — Specjalista ds. technologii przyrostowych. Certyfikowany inżynier wdrożeniowy systemów Stratasys. Zainstalował dziesiątki urządzeń Stratasys w całej Polsce oraz przeszkolił setki użytkowników do pracy z drukarkami 3D w technologii FDM.

 

LOGO akademiaRBG
Sprawdź pozostałe szkolenia i warsztaty z cyklu Akademia Druku 3D
Zobacz więcej >